• Zaytungstore Zaythings Alkolmetre
Zaytungstore

Zaythings Alkolmetre

36.67 TL
TÜKENDİ
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 4 İŞ GÜNÜDÜR.
Dünyada her gün bir futbol sahası büyüklüğünde twitter ve facebook hesabının alkollü sosyal medya kullanımı nedeniyle yok olduğunu biliyor muydunuz?
Dijital alkol metre ile "lan ben bu arsız bela'yı ne ara paylaştım?!" derdine son…                                                                                                         Dünyada her gün bir futbol sahası büyüklüğünde twitter ve facebook hesabının alkollü sosyal medya kullanımı nedeniyle yok olduğunu biliyor muydunuz?
Dijital alkol metre ile "lan ben bu arsız bela'yı ne ara paylaştım?!" derdine son... Ana Özellikler:Bu ürün iPhone 4/4S/iPad/iPod için tasarlanmış alkol test cihazıdırSesli alarm fonksiyonu ile, alkol içeriği aşırı olduğunda, uyarır otomatik alarm verir.Sadece hava deliğine üflüyorsunuz, bu şekilde sağlıklı ve temizdir.Taşıması kolay kompakt tasarımlıdır.Doğru alkol tespiti için gaz algılama teknolojisi kullanır.LCD dijital renkli aydınlatmalı ekran doğrudan değeri görüntüler.Etkili duman, kola, kahve ve alkolsüz diğer gazlar ayırt edilebilmesi için gaz dedektörü teknolojisine sahiptir.Zehirlenme belirtmek için sesli alarm fonksiyonludur.Doğrudan iPhone'a bağlanabilir.Tip: Nefes alkol test cihazıEkran: LCD dijital renkli arkadan aydınlatmalı ekranUygunluk: iPhone 4 & 4S, iPad, iPodAğırlık: 29.96 gr.Boyut: 19.5x10.5x1.8 cm.Çalışma gerilimi: 3.3VÇalışma akımı: 200mA LÜTFEN DİKKAT:1. Yemekten, sıvı tüketiminden veya sigaradan 20 dakika sonra ölçüm idealdir.2. Çok kirli tozlu çevresel ortamda cihazı çalıştırmaktan kaçının3. Lütfen cihaza sigara dumanı, sıvısal maddeleri cihaza üflemeyelim, aksi halde sensör zarar görebilir.4. Lütfen denerken aşırı şekilde üflemeyin, cihaza ağzınızı dayamayın, 1-2 santim uzaktan hafifçe üflemeniz yeterli olacaktır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Zaytungstore ürünü Daha fazla İlginç Ürünler ürünü