X
  • Yves Saint Laurent Volume Effet Faux Cils Maskara Babydoll-01-Siyah
Yves Saint Laurent

Volume Effet Faux Cils Maskara Babydoll-01-Siyah

140.00 TL
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 4 İŞ GÜNÜDÜR.
YSL MASCARA BABY DOLL teknolojik bir devrim olan grafenden esinlenen formülü ultra inceliği ve dayanıklılığıyla, uzun süre kalıcı, tek tek ayrılmış bir kirpik görünümü sunuyor. Formülündeki renk güçlendirici, renk pigmentlerinin yoğun ve homojen olmasını sağlıyor. Bir ağ gibi birbirine bağlanan polimerler sayesinde dökülmeler olmadan, maskara 24 saat kirpiklerde kalabiliyor. Ayrıca dokusu, kişinin tercihine göre yapılandırılabilen hacim sağlayarak, her kirpiğin çevresini ayrı ayrı sarıyor.

Hem fırçası hem formülüyle 2 patent sahibidir. Fırçası kolay ve kusursuz uygulama sağlar, bulaşma riskini engeller. Dokusu kirpiklere uzun süre kalıcı esneklik ve ayarlanabilir hacim kazandırır. Renkleri yoğun ve homojendir. Böylece gözler irileşir, kirpikler tek tek ayrılır, dolgunlaşır ve sıklaşır. Gözleri yüzde baskın şekilde belirginleştirerek, taş bebek görünümü yaratır.YSL MASCARA BABY DOLL teknolojik bir devrim olan grafenden esinlenen formülü ultra inceliği ve dayanıklılığıyla, uzun süre kalıcı, tek tek ayrılmış bir kirpik görünümü sunuyor. Formülündeki renk güçlendirici, renk pigmentlerinin yoğun ve homojen olmasını sağlıyor. Bir ağ gibi birbirine bağlanan polimerler sayesinde dökülmeler olmadan, maskara 24 saat kirpiklerde kalabiliyor. Ayrıca dokusu, kişinin tercihine göre yapılandırılabilen hacim sağlayarak, her kirpiğin çevresini ayrı ayrı sarıyor.

Paketi açıldıktan sonra iadesi kabul edilememektedir.
Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kozmetik ürünlerinde ambalajı açılan ürünlerin iadesi alınmamaktadır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Yves Saint Laurent ürünü Daha fazla Maskara ürünü