• Yurbuds Yurbuds Im Inspire SiyahKulaklık
  • Yurbuds Yurbuds Im Inspire SiyahKulaklık
  • Yurbuds Yurbuds Im Inspire SiyahKulaklık
Yurbuds

Yurbuds Im Inspire SiyahKulaklık

59.00 TL 47.00 TL (%20 indirim )
TÜKENDİ
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
Yurbuds Ironman Inspire spor kulaklıklar; sahip olduğu Twist-Lock (Çevir-Kilitle) teknolojisi sayesinde rahatsız etmeden kulak içine oturur, terlemeye ve suya karşı dayanıklıdır. Ortam seslerine izin verir ve en zorlu fiziksel aktivitelerde bile kulağınızdan düşmez. Ultra yumuşak silikonlu yapısıyla ergonomik olarak tasarlandığından, uzun süreli kondisyon çalışmalarında kulak içini tahriş etmez . TwistLock Teknolojisi Açılı ve Esnek Giriş Terlemeye ve Suya Karşı Dayanıklı Ortam Seslerine İzin Verir.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Yurbuds ürünü Daha fazla Kulaklık ürünü