X
  • Why Not Güç Üç Zincirli Siyah Dikdörtgen Blz
Why Not

Güç Üç Zincirli Siyah Dikdörtgen Blz

490.00 TL
171.53 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
925 AYAR GÜMÜŞ ALTIN RODIUM KAPLAMA
Uzun ömürlü kullanım için krem, su, parfüm ve kimyasal maddelerle temasindan kacinilmalidir. Güneş ışığı ve ısı almayan yerde muhafaza ediniz.
WHY NOT markasının son koleksiyonu RUHU 18’in parçaları tasarlanırken eski bir inançtan ilham alarak yaşamda kişiyi daima genç tutabilen duygulara gönderme yapılmıştır.‘Eskiden insanlar unutulmaması gereken şeyler için parmaklarına ip bağlarmış, unutulmaması gerekene dair birer hatırlatıcı olan bu ipler unutulmaması gerekeni akılda kılarmış. Ruhu 18 koleksiyonunda kullanılan ip ve zincir detayları özellikle senin içinde yer alan bağımsız gücü, seni sen yapan ve daima renkli ve genç tutan gerçek seni hatırlaman için yaratıldı. Bu güç bazen cesaret, bazen aşk, bazen inanç ve daima genç kalmanı sağlayan güç olacaktır.’ Güç: Kendi gücüne inanan ruhu , durdurabilen tek güç yine kendisidir. #ruhugüçlü
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Why Not ürünü Daha fazla Bileklik ürünü