• Wayt Pluto Suni Kürk Şapka
Kargo Bedava
Wayt

Pluto Suni Kürk Şapka

850.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
İşte karşınızda uzayın derinliklerinden dünyamıza erişen yeni ‘Mystic Space’ koleksiyonumuz. Gezegen bildiklerimizden Plüton, her ne kadar Uluslararası Astronomi Birliği tarafından gezegenlikten men edilerek cüce gezegen olarak tanımlanmışsa da biz onu her zaman harika bir gezegen olarak bildik ve bu şapkamızı onun etkileyici varlığına duyduğumuz minneti ifade etmek için tasarladık. Simli kürkü sayesinde yıldızlar gibi parlayacak ve tıpkı Plüton’un yüzeyi gibi cezbedici bir enerjiyle etrafınızı büyüleyeceksiniz. Şapkanın içindeki gizemli dünyaya göz atmayı unutmayın!

Ürün Açıklaması:
Vizon renk suni kürk şapka
Tarot desenli saten görünümlü astar
Baş çevresi ölçüsü 58 cm

Bakım Talimatı:
Kuru Temizleme

Bu ürün Lidyana adına Wayt tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Wayt tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Wayt ürünü Daha fazla Şapka ürünü