• Wayt Neptune Suni Kürk Şapka
Kargo Bedava
Wayt

Neptune Suni Kürk Şapka

850.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
İşte karşınızda uzayın derinliklerinden dünyamıza erişen yeni ‘Mystic Space’ koleksiyonumuz. Neptün şapka, Pantone’nin 2022’nin rengi olarak belirlediği ‘Veri Peri’ renginin tonlarında karşımıza çıkıyor. En soğuk iki gezegenden biri olduğu ve yüksek miktarlardaki su, amonyak ve metan buzlarına sahip olduğu için buz devi olarak sınıflandırılmaktadır. Gezegenin bu sayede ortaya çıkan renklerine ithafen, tüy uçlarına doğru beyaz buzlu görünüme sahip lila şapkamız koleksiyonun en nadide parçalarındandır ve uzay yolculuğu için gayet idealdir. Şapkanın içindeki gizemli dünyaya göz atmayı unutmayın!

Ürün Açıklaması:
Lila renk suni kürk şapka
Gezegen desenli saten görünümlü astar
Baş çevresi ölçüsü 58 cm

Bakım Talimatı:
Kuru Temizleme

Bu ürün Lidyana adına Wayt tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Wayt tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Wayt ürünü Daha fazla Şapka ürünü