• Warm Design Aynalı Cam Avize
  • Warm Design Aynalı Cam Avize
  • Warm Design Aynalı Cam Avize
  • Warm Design Aynalı Cam Avize
  • Warm Design Aynalı Cam Avize
Warm Design

Aynalı Cam Avize

3,444.52 TL 3,100.07 TL (%10 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
Genel Açıklama:Modern bir dokunusa sahip olan Aynalı Cam Avize sayesinde yasam alanlarınıza renk katabilirsiniz.-Malzeme:80% Cam, 15% Ahşap, 5% Metal-Renk Seçenekleri :Kahverengi-Boyut:62,5 cm x 57 cm ( Zincir Uzunluğu : 65 cm ) .
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Warm Design ürünü Daha fazla Avize ürünü