• Vose Obsidyen Facial Roller
  • Vose Obsidyen Facial Roller
  • Vose Obsidyen Facial Roller
  • Vose Obsidyen Facial Roller
  • Vose Obsidyen Facial Roller
Kargo Bedava
Vose

Obsidyen Facial Roller

161.00 TL 179.90 TL %11 indirim
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
bsidyen kuvars taşının etkisi: Ince çizgileri ve kırışıklıkları açar.
Göz altı morluklarına karşı etkilidir.
Pembenin farklı tonlarında olan kuvars taşının en temel faydası cildi yenilemesidir. Hücrelerin yenilenmesini sağladığı için kişinin kendini çok dinç ve iyi hissetmesini sağlar. Bununla beraber yenilenen ciltte direnci arttırır.
Lenf drenajına yardım eder.
Göz altındaki halkaları azaltır.
Kolajen üretim noktalarını tetikler.
Bedeni negatif düşünceden arındırır ve sakinleştirici etkisi vardır, cildi temizleyerek ruh ve beden dengesini sağlar.
Duygusal dengeleyicidir. Beyin fonksiyonlarını uyarır.
Kan dolaşımını ve cilt tonunu iyileştirir.
Toksinlerin giderilmesinde büyük rol oynar.
Facial roller nasıl kullanılmalı? Facial roller silindir yapısıyla tıpkı bir vücut masajının yaptığı gibi yüzünüzdeki stresi ve gerginliği azaltır. yüzdeki kan dolaşımını arttırır bu da yüzün daha parlak ve sıkı görülmesini sağlar. yuvarlanma ayrıca lenfatik drenajı uyararak şişkinliği azaltır. Göz altı torba ve morlukların kaybolmasına yardımcı olmakla birlikte face roller buzdolabında saklandığında soğuk haliyle cildinize uygulama yapıldığı anda cilde serinlik vererek rahatlamaya sebep olur. Bu durumda cildinizi ve gözeneklerinizin sıkılaşmasını sağlar. Facial rollerların iki tarafı vardır. Büyük kısım alın, yanaklar, çene hattı ve boyun için tasarlanmış olup, küçük kısım ise göz altına uygulanması için tasarlanmıştır.
Facial rollerı cildinizde daha rahat kaymasına yardımcı olmak için bir yağ veya nemlendirici ile kullanabilirsiniz. Böylece ürünlerin emilimini de arttırabilirsiniz.
Her bölgede en fazla beş tekrar yapın
ilk önce çene hattının altından dışarı doğru yuvarlayın, ardından elmacık kemiklerinin altına ve saç çizgisine doğru uygulayın, son olarakta kaşlar boyunca düz ve alın bölgesinde yukarı doğru yuvarlama yapın.
Boyun ve çene hattı üzerinde daha yavaş çalışın, ancak yanakların altından ve üstünden sıkılaşın.
Yüz silindirinizi buzdolabında soğuk tutun. çoğu kristal yüz silindiri doğal olarak soğuk kalırken, ekstra soğutulmuş bir alet kullanmak uzun bir günün sonunda veya sabahın erken saatlerinde gözenekleri sıkılaştırır ve yorgun bir yüzü uyandırır.
Baş ağrısı için de uygulama yapabilirsiniz.
Düzenli olarak her gün 5 dakika kullanabilirsiniz.
Her kullanımdan son nemli bir bez ile siliniz. (su ile yıkamayınız.)
Ürün %100 ham pamuk saklama kesesi, kutusu ve orijinal ürün belgesi ile birlikte gönderilmektedir.

Bu ürün Lidyana adına Vose tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Vose tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Vose ürünü Daha fazla Yüz Bakım ürünü

BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN