• Vertus Vertus Xxiv Carat Gold 100 Ml Parfüm
Vertus

Vertus Xxiv Carat Gold 100 Ml Parfüm

2,295.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
Karşınızda seçkin ve göz alıcı bir tavır... Güneşin dünyadaki donmuş hali altının parlak duruşundan, kokunun zirvelerine ulaşmak. Ardıcın ve pembe biberin derinliğinde yolculuğa çıkmak. Vertus’un zarif dokunuşuyla bir nefeste hepsi gerçeğe dönüşüyor. Aromatik kışkırtıcılığın değerli misklerle sarıldığı, sandal ağacının ruhunda eşsiz bir his. Asilliğin bestesinde parlayan, vetivere ait özel notalarla güçlü bir meydan okuma. Selvinin tene armağan ettiği bir hazine. Günün her anında sahnede ışıldayan bir yıldız.Kozmetik ürünlerinde ambalajı açılan ürünlerin iadesi alınmamaktadır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Vertus ürünü Daha fazla Parfüm ürünü