• Vertus Vertus Vanilla Oud 100 Ml Parfüm
Vertus

Vertus Vanilla Oud 100 Ml Parfüm

1,820.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
İnce dokunuşların cesur tavrı…Ud ağacının gölgesinde, vanilya aromalarıyla saygı duyulan bir öze ulaşıldı. Karamelin büyüyen ateşinde, takip edilen bir iz bulunuyor. Elma ve bergamotun, menekşeye aşkı gün yüzünü çıkıyor. İnce bir sanatın tüm yansımaları, gecenin miskin tonlarıyla daha derin bir etki yaratıyor. Vazgeçilemeyen kaşmirin koyu dokunuşları, özgün bir tarzın kıvamlı notalarını teninizle buluşturuyor. Dik başlı fenomenin, baş döndüren etkisiyle tanışın. Vanilyanın çarpıcılığının hayranlık uyandıran izlerini takip edin.Kozmetik ürünlerinde ambalajı açılan ürünlerin iadesi alınmamaktadır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Vertus ürünü Daha fazla Parfüm ürünü