X
  • Vertus Vertus Silhouette 100 Ml Parfüm
Vertus

Vertus Silhouette 100 Ml Parfüm

1,820.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
Kült eserlerin efsanevi yorumu… Kült beyaz çiçeklerin, popüler menekşelerle eşsiz kaynaşması. Narenciyenin zıtlığından aldehitlerin bakışlarına peşinden koşturan bir siluet.Sıcak ahşabın dinginliğinden doğan, şöhretiyle büyüleyen bir tarz… Gizemli karışımların heyecan uyandıran dozlarına hükmedeceksiniz.Tüm saf duyguların özenle oluşturduğu, güçlü sahneye hazır mısınız?Kozmetik ürünlerinde ambalajı açılan ürünlerin iadesi alınmamaktadır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Vertus ürünü Daha fazla Parfüm ürünü