• Vertus Vertus Royal Orris intense Parfüm
Vertus

Vertus Royal Orris intense Parfüm

7,160.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
Nadir çiçeklerin büyülü dansı… Otantik doğanın en nadir çiçeklerinden, özel bir ambiyans yaratıldı. İris çiçeğinin güce odaklı büyük dansı görkemli izler bırakıyor. Mandalina, karanfil ve menekşenin uyumu başlıyor. Yaseminin takip edilen notalarının kaynağı sizsiniz. Baskın vetiverin tonlarından oluşan muhteşem dinamiklere dokunun. Son dokunuşların ateşli kıvılcımlarındaki dominant tarz, ruhunuzu ele geçiriyor. Kalıcılığın çarpıcılığı yeni bir çağı başlatıyor.Kozmetik ürünlerinde ambalajı açılan ürünlerin iadesi alınmamaktadır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Vertus ürünü Daha fazla Parfüm ürünü