• Vertus Vertus Rose Prive 100 Ml Parfüm
Vertus

Vertus Rose Prive 100 Ml Parfüm

1,820.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
En seçkin anlar için özel temaslar...Tazeliğin doruklarında nefesleri kesen bir esinti… Gülün büyülü yansımalarını teninizde hissederken, duruluğun tonlarını yeniden kavrayın.Zencefil ve safranın sofistik davetinde yeriniz hazır. Duyuların, duygularla buluşmasındaki mükemmel uyuma ortak olun. Kaşmirin kanatlarında, vanilyanın teslimiyetini seyredin.Ayrıcalığın kıyılarından, asil sandal ağacının adalarına güçlü bir yükseliş. Cesaretin anahtarını kalbinizde arayın. Değerli misklerle dolu hazinelerin kapılarını aralayın.Öylesine görkemli ki güçlü bir duruşun her tonunu gözler önüne seriyor.Kozmetik ürünlerinde ambalajı açılan ürünlerin iadesi alınmamaktadır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Vertus ürünü Daha fazla Parfüm ürünü