• Vertus Vertus Rose Morocco 100 Ml Parfüm
Vertus

Vertus Rose Morocco 100 Ml Parfüm

1,820.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
Tene sığınan güçlü arzular… Tutkunun safran kalesinde bir gül yükseliyor… Kendinizi manolyanın doruklarından, zambakların derinliklerine bırakın. Kaşmirin seçkin ruhundan kalan eşsiz bir iz. Vanilyanın sonsuzluğu, udun ölümsüzlüğüyle buluşuyor. Kehribar ve misk gününüze eşlik ediyor. Sandal ağacında süslenen vetiverin, tenden kalbe uzanan formu. Sıradışı efsanenin tüm duyguları ele geçirmesine izin verin. Nefesin aşk dolu tasviri değişiyor, artık hakimiyet sizin.Kozmetik ürünlerinde ambalajı açılan ürünlerin iadesi alınmamaktadır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Vertus ürünü Daha fazla Parfüm ürünü