• Vertus Vertus Oriental Rose 100 Ml Parfüm
Vertus

Vertus Oriental Rose 100 Ml Parfüm

1,820.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
Kalıcılığın karşı konulamaz gücü...Otantik bir esintinin içinden gelen yağmurun büyülü ruhu. Lavantanın aromatik bahçesinde, safranla iç içe geçen karşı konulamaz güç.Karanfilin mor tonlarından, kokunun arzulanan deneyimlerine mistik bir yolculuk. Kehribarın dört bir yanı saran gizeminden duygularınıza bir saygı duruşu. Kalıcılığın en yeni tanımı, zamanın ötesine geçmeyi mümkün kılıyor. Gülün görkemli şeklinden, günün her haline bir dokunuş.Kozmetik ürünlerinde ambalajı açılan ürünlerin iadesi alınmamaktadır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Vertus ürünü Daha fazla Parfüm ürünü