• Vertus Vertus Night Dose 200 Ml Parfüm
Vertus

Vertus Night Dose 200 Ml Parfüm

2,770.00 TL
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
Siyahın geceye hükmeden etkisi… Karanlığın aydınlıkla çekişmesinden, gecenin hükmüne giden bir iz. Karşıt kültürlerin mistik zirvesinde, üzüm ve eriğin ahenkli buluşması. Orta iklimin karbeyaz çiçeklerinde, kokunun özünden hatıralar. Şeftali ve hindistan cevizinin esrarengiz uyumuyla siyahın baş döndüren devrimi.Misk ile tütünün çarpıcı güç gösterisinde, kuralları yıkan gerçekçilik… Işıltının kaynağı siz olun. Gecenin derinliği avuçlarınızda.Sandal ağacının gölgesindeki ateşli kıvılcımların sesleri, duyularınıza dokunuyor.Kozmetik ürünlerinde ambalajı açılan ürünlerin iadesi alınmamaktadır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Vertus ürünü Daha fazla Parfüm ürünü