X
  • Vertus Vertus Narkosis 100 Ml Parfüm
Vertus

Vertus Narkosis 100 Ml Parfüm

2,450.00 TL 2,205.00 TL (%10 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
Bağımlılık yaratan eşsiz bir başyapıt… Çekiciliğin uçlarındaki tarzıyla, karakterinize ele geçiren bir koku… Tamamiyle narkotik etkinin, oryantal meyvelerle zıt buluşması.Güzel bir girişin ilk notalarında, kahve, eflatun, kakule ve hafif baharat etkileriyle büyüleneceksiniz. Kehribar ve egzotik mangonun doğuşuna tanık olacaksınız. Diplerde uyanan taze zencefil notalarını hissedin. Vetiverin, kıymetli amber ve şeftalı kokularıyla özel uyumunu özümseyin. Aradığınız çarpıcı narkoz etkisi ile mükemmeliğin derinliğine uyanın.Kozmetik ürünlerinde ambalajı açılan ürünlerin iadesi alınmamaktadır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Vertus ürünü Daha fazla Parfüm ürünü