• Vertus Vertus Majeste intense Parfüm
Vertus

Vertus Majeste intense Parfüm

5,945.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
Tacını zarafetle taşıyan majesteleri…Tahta çıkmanın ışıltılı yolunda göz kamaştıran keskin adımlar… Zirvenin girişinde bergamot, limon ve turunçgil ile taze bir karşılama töreni var.Ylang ylangın arındıran nüansları, sedirde dövülen paçuli ile sıkı bir uyum yakaladı. Gücün ve yoğunluğun sınırlarını siz çizin.Sert tonların boyun eğişini içinizde hissedeceksiniz. Vanilyanın baştan çıkarıcılığı tüm duygularınızı açığa vuruyor.Kozmetik ürünlerinde ambalajı açılan ürünlerin iadesi alınmamaktadır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Vertus ürünü Daha fazla Parfüm ürünü