X
  • Vertus Vertus Fresh Orient 200 Ml Parfüm
Vertus

Vertus Fresh Orient 200 Ml Parfüm

2,770.00 TL
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
Kıyıların tazeliğinin esin verici etkisi… Gökyüzü adasının görkemli kıyılarından taze esintiler… Turunçgil bahçesinin çarpıcılığı ruhunuzu ele geçiriyor.Bergamot yapraklarının ferahlığından esin verici bir etki… Egzotik çiçeklerin, doğanın gücü ile buluşmasına tanık olun.Hafif tonların, teninize dokunuşunu hissedin. Saflığın ve duruluğun dalgalarında yeni bir hikaye keşfedin. Mavinin her tonunu kucaklayan serinlik, aşkın gücünü ele veriyor.Kozmetik ürünlerinde ambalajı açılan ürünlerin iadesi alınmamaktadır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Vertus ürünü Daha fazla Parfüm ürünü