• Vertus Vertus Edp Monarch-100Ml inside Box Parfüm
Vertus

Vertus Edp Monarch-100Ml inside Box Parfüm

3,110.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
Can alıcı aromalara hükmeden güçlü bir monarşi… Benzersizliğin krallığına hükmetmek, yeniliğin keşfinden geçiyor. Üst notalarda biber ve ardıcın can alıcı aromasını fark edeceksiniz.Güçlü bir monarşinin limonun tazeliğine teslim oluşu… Tüm çekiciliğiyle yeniliğin kapılarını aralayın… Kontrol sizin ellerinizde.Yasemin ve karanfilin, sertliğe karşı duruşu hayran bırakıyor. Baskın çıkan notaların birbiriyle çarpışması aşkı başlatıyor… Belzamik nüanslar, mistik izlerle birlikte, şimdi teninizde.Kozmetik ürünlerinde ambalajı açılan ürünlerin iadesi alınmamaktadır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Vertus ürünü Daha fazla Parfüm ürünü