X
  • Vertus Vertus Amber Elixir 100 Ml Parfüm
Vertus

Vertus Amber Elixir 100 Ml Parfüm

2,250.00 TL 1,912.50 TL (%15 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
Zamanın akışında yıllanan efsane iksir… Aradığın mükemmellik en ince ayrıntılarda gizli… Amber efsanesinin zamanın keskinliğe karşı duruşu bir çağı başlatıyor.Üzüm, karabiber ve sedirin tarif edilemez cesareti ile kehribarın özünden büyük bir tarz doğuyor. Kaşmirin can alıcığı, yeni gözdeniz olacak.Kokunun çok ötesindeki göz alıcı iksir, misk dünyasının kapılarını aralayacak. Kalpleri saran eşsiz ritimlerin kontrolü sizde.Tek bir nefesle, zamanın akışını durdurmak ellerinizde.Kozmetik ürünlerinde ambalajı açılan ürünlerin iadesi alınmamaktadır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Vertus ürünü Daha fazla Parfüm ürünü