X
  • Versace Parfüm Versace Eros Pour Femme Edp 100Ml Kadin Parfüm
Kargo Bedava
Versace Parfüm

Versace Eros Pour Femme Edp 100Ml Kadin Parfüm

İlk yorumu sen yap.
1,068.00 TL 529.00 TL (%50 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 4 İŞ GÜNÜDÜR.
Versace eros pour femme edp 100 ml kadın parfümü tepe: Çekicilik canlı ve değerli, sicilya limonu ve calabrian bergamutu parıltıları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Leziz ve davetkar nar taneleri büyülüyor ve baştan çıkartıyor. Notalar: Calabrian bergamutu, sicilya limonu, nar kalp: Arzu yasemin ve saf zambak otantik ve zamansız bir dişilik yayıyor. Zengin şakayık taç yaprakları, kadifemsi bir dokunuş sağlarken, limon çiçeğinin parıltısı, çiçek akorunu artırırken, versacenin anavatanını ve geleneklerini hatırlatıyor. Notalar: Limon çiçeği, saf zambak, yasemin, şakayık dip nota: Tutku ambroks ortaya çıkıyor, derinlemesine ve gizemli. Duyusal odunlar, kremsi sandal ağacı ve kuvvetli musktan oluşan seksi akor ile muhteşem bir uyum sağlar. Yoğun ve büyüleyici notalar, dokunsal hisleri uyandırarak, açığa çıkartır. Notalar: Sandal ağacı, ambroks, musk, odunsular

Bu ürün Lidyana adına Watchpoint tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Versace Parfüm tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Versace Parfüm ürünü Daha fazla Parfüm ürünü