X
  • Versace Parfüm Versace Crystal Noir Edp 90 Ml Kadın Parfüm
  • Versace Parfüm Versace Crystal Noir Edp 90 Ml Kadın Parfüm
Versace Parfüm

Versace Crystal Noir Edp 90 Ml Kadın Parfüm

701.00 TL 347.00 TL (%50 indirim )
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
Lidyana.com'da satışa sunulan tüm kozmetik ürünleri resmi Türkiye distribütörler bayilerinden ve ithalatçı firmalardan  tedarik edilmektedir.

Crystal Noır Büyüleyici Bir Parfüm: İnsanı Ruh Gibi Sarıyor...Eşsiz, Hassas ve Israrlı.Aşırı Kadınsı Oriantal/Çiçeksi Esansa Sahip.Koku Ailesi Piramidi, İçeriğinin Asıl Zerafetini Ortaya Çıkarmak İçin Minimalist Düzeyde Tutulmuş.


Crystal Noır Büyüleyici Bir Parfüm: İnsanı Ruh Gibi Sarıyor..Eşsiz, Hassas ve Israrlı.Aşırı Kadınsı Oriantal/Çiçeksi Esansa Sahip.Koku Ailesi Piramidi, İçeriğinin Asıl Zerafetini Ortaya Çıkarmak İçin Minimalist Düzeyde Tutulmuş.Hacim: 90 ml
Türü: EDP

Kozmetik ürünlerinde ambalajı açılan ürünlerin iadesi alınmamaktadır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Versace Parfüm ürünü Daha fazla Parfüm ürünü