• Valmont Valmont Hydration Moisturizing Serumulsıon 30 ml Nemlendirici
Kargo Bedava
Valmont

Valmont Hydration Moisturizing Serumulsıon 30 ml Nemlendirici

734.90 TL 1,084.00 TL %32 indirim
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 4 İŞ GÜNÜDÜR.
Valmont Hydration Moisturizing Serumulsıon 30 ml Nemlendirici NEM VEREN EMÜLSİYON SERUM Bir serum gibi etkiliBir emülsiyon gibi hafifBir krem gibi rahat Nemsizliğin giderilmesinde cilde tek başına uygulanabilir ya da diğer ürünlerle beraber yoğun nemsizlik sorunlarında uzun süreli düzenleme için bakımın bir parçası olarak kullanılabilir.

Bu ürün Lidyana adına Nehir Kozmetik tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Valmont tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Valmont ürünü Daha fazla Yüz Bakım ürünü