• Valmont Valmont Hydra 3 Regenetıc 30ml Nemlendirici Yüz Serumu
Kargo Bedava
Valmont

Valmont Hydra 3 Regenetıc 30ml Nemlendirici Yüz Serumu

964.90 TL 1,200.00 TL %20 indirim
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 4 İŞ GÜNÜDÜR.
Valmont Hydra 3 Regenetıc 30ml Nemlendirici Yüz Serumu Cilt Tipi Tüm cilt tipleri için uygundur. Ürün Özellikleri İstisnai bir akıcılığa sahip olan bu su bazlı jele benzeyen serum zıtları uzlaştırır. Yaşlanmaya karşı savaşan ciltler için vazgeçilmez olan bir gerilme etkisi sağlarken en susuz ciltlerin susuzluğunu anında giderir. Ürün Avantajları Yüksek bir PHA içeriğine sahip olan bu hidrasyonu etkinleştirici konsantre yeniden hyalüronik asit sentezini teşvik etmek için uzun vadede etki eder. Böylece yeniden yapılanan cildin temelleri kademeli olarak yüzeye su verecektir. Her yeni uygulama ile birlikte cilt optimum hidrasyon oranını geri kazanır ve yoğunluk kazanır.

Bu ürün Lidyana adına Nehir Kozmetik tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Valmont tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Valmont ürünü Daha fazla Yüz Bakım ürünü