• Valmont Payot My Pay Nuit 50 ml Gece Kremi
  • Valmont Payot My Pay Nuit 50 ml Gece Kremi
Kargo Bedava
Valmont

Payot My Pay Nuit 50 ml Gece Kremi

212.90 TL 319.00 TL %33 indirim
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 4 İŞ GÜNÜDÜR.
Payot My Pay Nuit 50 ml Gece Kremi Serbest radikallerden cildi korumak ve hücrelerin enerjisini uyarmak için goji berry ile formüle edilmiştir,eser elementler ve polyphénols bakımından zengin acai karpuzu içerir,cildin parlaklığını yeniden aktive etmek için kan dolaşımını artırmaya yardımcı olurCildin doğal savunmasını güçlendirmek için aktif bifidus ile yüklüdürHücre uyumunu düzeltmek ve epidermisi beslemek için fındık yağı ile infüzyon daha yumuşak, pürüzsüz, sıkı ve sağlıklı görünen bir cilt ortaya çıkarırNormal ciltler için mükemmeldir.

Bu ürün Lidyana adına Nehir Kozmetik tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Valmont tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Valmont ürünü Daha fazla Vücut Bakım ürünü