Up! Watch

Upwatch Orange Unisex Kol Saati

109.00 TL
TÜKENDİ
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuz.
<p>42mm Kadran Genişliği<br>Özel Kaplama Çelik Kasa<br>Çelik Butonlar<br>Özel Ayna Kadran ( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)<br>Lityum Pil <br>Özel Polikarbon Silikon Kayış<br><br><span style="font-weight: bold;">Ürün Açıklaması:&nbsp;</span></p><p><span style="font-weight: bold;">Up WatchLed Orange Unisex </span>saat modeli ile modayı keşfederek tarzınızı tamamlamak oldukça kolay. Özellikle tasarımında kordon ve çelik kasasında kullanılan turuncu rengiyle dikkat çeker. Çelik tuşları ve aynalı kadranı ise tasarımında şık görünümünün tamamlayıcısı niteliğindedir. <span style="font-weight: bold;">Unisex</span> kullanımıyla baya ve bayanların tercih etmesi için uygun <span style="font-weight: bold;">dijital saat </span>modelidir. Aynalı ekranına isim ve sembol kişiye özel olarak yazılabilir. Tüm bu özellikleriyle <span style="font-weight: bold;">up saat modelleri</span> içerisinde oldukça sık tercih edilir.<br><br><br><b style="font-weight:700;">Ürün kişiselleştirme</b><p>Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.</p><br><p>Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.<br>Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.</p></p>
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Up! Watch ürünü Daha fazla Saat ürünü