• Tyran Sarı Altın Rengi Hançer Kolye
  • Tyran Sarı Altın Rengi Hançer Kolye
  • Tyran Sarı Altın Rengi Hançer Kolye
Tyran

Sarı Altın Rengi Hançer Kolye

305.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuz.
BEĞENDİKLERİME EKLE
Gümüş
Sarı altın rengi
Zincir Uzunluğu:55 cm
Ağırlık: 6 gr
Taş Çeşidi: Beyaz atom taş Bütün ürünler standart Zincir ölçü 40 cm Ürün kişiselleştirmesi için ölçü aralığı 45 - 50 cm / 55 - 60 cm / 65 - 70 cm arasıdır, ölçüyü lütfen kişiselleştirme notuna belirtiniz. İade kabul edilmemektedir.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Tyran ürünü Daha fazla Kolye ürünü