X

Beyaz Tişört

108 adet ürün bulundu

 

BAYAN BEYAZ TİŞÖRT

Sportif, klasik ya da zarif, giyim tarzınız her ne olursa olsun, bayan beyaz tişört modelleri bütün stilleri bir noktada buluşturabilen joker bir parçadır. Boyfriend jeanlerinizle kullandığınızda asi, eteklerle birleştirdiğinizde zarif, kumaş pantolonlarınızla formel bir etki yaratacağınız bu giyim ürününe her bayanın dolabında rastlayabilirsiniz. Sade ve basic yönüyle ilgi toplayan beyaz tişörtler, minimal tasarımlarla bambaşka bir etkiye de sahip olabilmektedir. Yaka kesimi, baskıları ya da kalıpları ile öne çıkarken pek çok küçük detaydan yararlanılır. Lidyana olarak size geniş bir yelpaze içerisinde pek çok alternatif bayan beyaz tişört modeli sunuyoruz. Minimalist giyimin kilit taşı olan bu parça ile tarzınızı bir adım ileri taşıyoruz!

Oversize Bayan Beyaz Tişört

Sıkı sıkıya vücudu sarmalayan tişörtler bir kenara! Artık yeni trend oversize tarzdan yana. Dökümlü ve salaş yapıya sahip giyim ürünlerini de içinde barındıran oversize tarz, en çok da tişört modasını ele geçirmektedir. Daha uzun kol boyları ve daha geniş kalıplarıyla piyasaya sürülen tişörtler, üstünüzde adeta birkaç beden büyük seçilmiş etkisi yaratacaktır. Fakat bu durum ucuz bir görünümden çok modern çizgileri yansıtmaktadır. Oversize tarzı ve bayan beyaz tişört modellerinin harmanlandığı özel seçkilerimiz sizleri bekliyor. Çabasız bir görünüm ile sokak modasına hemen geçiş yapın.

Düz Bayan Beyaz Tişört Modelleri

Beyaz renk, pek çok ten rengiyle birleştiğinde ortaya zarif bir görünüm sunar. Bu sebeple de beyaz tonları giyim sektöründe sıklıkla tercih edilir. Birbirinden özgün ve şık alt giyim parçalarınızla birleştireceğiniz düz bayan beyaz tişört seçenekleri koleksiyonumuzda sizleri karşılıyor. Üstelik bu parçaları aksesuarlarla zenginleştirebileceğiniz gibi baskılı modellerden de faydalanabilirsiniz. Minimal sembollerden, sürrealist çizgilerden ya da yazı fontlarından yardım alınarak baskılanan tasarımlar tarzınıza özgün dokunuşlar yapmanıza imkan sağlar.

Yukarı Çık