X
  • Tox Leather Siyah Harness
  • Tox Leather Siyah Harness
  • Tox Leather Siyah Harness
  • Tox Leather Siyah Harness
Tox Leather

Siyah Harness

540.00 TL
189.04 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
Tox leather'ın klasik ürünlerinden olan Harness dana derisi kullanılarak tamamen el işçiliği ile üretilmiştir.Yanlarında ufak eşyalarınızı taşıyabileceğiniz iki cebi vardır.Kadın ve erkek olmak üzere iki ölçü seçeneği bulunan Harness ın arka bel ve sırt kısmından small dan large a ölçüsü ayarlanabilmektedir.
Dana derisi
WOMEN / MEN
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Tox Leather ürünü Daha fazla Cüzdan & Kartvizitlik ürünü