X
  • Tox Leather Siyah Dopp Çanta
  • Tox Leather Siyah Dopp Çanta
  • Tox Leather Siyah Dopp Çanta
  • Tox Leather Siyah Dopp Çanta
Tox Leather

Siyah Dopp Çanta

390.00 TL
136.53 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
Dopp Çanta üst kalite yumuşal dana derisi ve pamuk kumaş astar kullanılarak üretilmiştir.İhtiyacınıza göre çok fazla kullanım alanı sunan tasarımı günlük bakım malzemelerinizi organize etmek ve seyehatlerinizde kolaylık sağlamak amaçlı tasarlanmıştır.
Dana derisi & pamuk kumaş
length 20cm Ø 12cm
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Tox Leather ürünü Daha fazla Seyahat Çantası ürünü