X
  • Tox Leather Kahverengi Pen-Roll Kılıf
  • Tox Leather Kahverengi Pen-Roll Kılıf
  • Tox Leather Kahverengi Pen-Roll Kılıf
Tox Leather

Kahverengi Pen-Roll Kılıf

390.00 TL
136.53 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
El yapımı Pen-Roll Kılıf yumuşak dana derisi ve keçe kullanılarak yapılmıştır.2 adet gözü bulunur ve her bir göz 5 adet kalem alır,ihtiyaca göre 2 adet saat için saat Kılıfı olarak kullanılabilir.
dana derisi & keçe
22.5cm x 22.5cm each slot : 7cm x 11.5cm
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Tox Leather ürünü Daha fazla Cüzdan & Kartvizitlik ürünü