• Tohum Otizm Vakfı Ajanda
  • Tohum Otizm Vakfı Ajanda
  • Tohum Otizm Vakfı Ajanda
  • Tohum Otizm Vakfı Ajanda
  • Tohum Otizm Vakfı Ajanda
  • Tohum Otizm Vakfı Ajanda
Tohum Otizm Vakfı

Ajanda

50.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
Ajanda kapağında bulunan desenler Tohum Otizm Vakfı Özel Eğitim Uygulama Okulu\'nda burslu eğitim alan Mustafa Birdal* tarafından çizildi. Ajanda, spiral telli, tarihsiz ve 300 sayfadır. Kapak ham mukavva ve serigrafi baskılıdır. Ebatları ise 21x14 cm\'dir. *Mustafa Birdal, dört kardeşin en küçüğü. 2,5 yaşında otizm tanısı kondu. Mustafa çok fazla konuşmasa da iç dünyasını yansıtan resimlerle kitleleri büyülüyor. Kendisi ile birlikte pek çok otizmli arkadaşına, çizimlerinin yer aldığı özel tasarım ürünleri sayesinde umut ışığı oldu ve olmaya devam ediyor. Siz de bu ürünü satın alarak otizmli çocukların eğitimine destek olabilirsiniz.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Tohum Otizm Vakfı ürünü Daha fazla Ofis ve Kırtasiye ürünü