X
  • The Brushh The Brushh Yüz Fırça Seti
The Brushh

The Brushh Yüz Fırça Seti

157.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
Kusursuz yüz makyajınız için ihtiyacınız olan tüm fırçaları içerir. Temel makyaj fırça setimizde; pürüzsüz ve canlı görünüm için bir adet fondöten fırçası, makyajınızı sabitlemek üzere bir adet pudra fırçası, biraz renk için bir adet allık fırçası ve küçük kusurları kapatmak üzere bir adet kapatıcı fırçası içerir. Fırçaların tümü aşırı ürün almanızı engeller. Yumuşak fırça kılları sayesinde yüzünüz hiçbir şekilde tahriş olmaz.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla The Brushh ürünü Daha fazla Makyaj Fırçası ürünü