X
  • The Brushh The Brushh Seyahat Boyu Makyaj Fırçası
The Brushh

The Brushh Seyahat Boyu Makyaj Fırçası

65.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
Bu minik pudra fırçası makyajın cildinize eşit dağılımında yardımcı olur; ve siz nereye giderseniz gidin makyajınızı tamamlamak üzere sizinle gelecektir. Yapısı gereği; gereğinden fazla ürün kullanmanızı engelleyerek, ipeksi ve pürüzsüz bir bitiş sağlar. İç asansör sistemi sayesinde fırçanızın kılları bozulmaz. Alüminyumkapak ise fırçanızı darbelerden ve kirden uzak tutar.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla The Brushh ürünü Daha fazla Makyaj Fırçası ürünü