X
  • The Brushh The Brushh Makyaj Süngeri
The Brushh

The Brushh Makyaj Süngeri

38.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
Pembe blender makyaj süngerimiz, makyajınızın eşit bir şekilde cildinize dağılmasını sağlar. Pürüzsüz bir görünüm elde etmenize neden olur. Uygulama esnasında ürünün bir kısmını emdiğinden, gereğinden fazla ürünü cildinize uygulamanızı engeller. İnce beli süngeri iyice kavrayarak rahatça makyajınızı uygulamanızı sağlar. Sivri ucu ile ise, cildinizin ulaşılması güç olan yerlerine de uygulama yapmanıza yarıdımcı olur.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla The Brushh ürünü Daha fazla Makyaj Fırçası ürünü