X
  • The Brushh The Brushh Göz Fırça Seti
The Brushh

The Brushh Göz Fırça Seti

116.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
Göz makyajınız için gereken temel fırçaları içerir. Perfect Eyes setimizde; far fırçası, kesik uçlu far fırçası, karıştırıcı ve eyeliner fırçası bulunmaktadır. Far fırçası ile tüm göze far uyguladıktan sonra gölgelendirmede de kullanılır. Kesik uçlu fark fırçası hem kaş hem göz makyajınıza yardımcıdır. Karıştırıcı fırçamızı performansı açısından likit ürünlerinizle kullanmanız önerilir. Fırça kılları yumuşaktır ve göz çevrenizi tahriş etmez. Hassas ciltler için uygundur
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla The Brushh ürünü Daha fazla Makyaj Fırçası ürünü