Bonadea Tasarım

Tarçın Rengi Bileklik

80.00 TL
TÜKENDİ
Ürün Detay
Bronz, Mercan Rengi Akrilik Gül
Tarçın Rengi Deri
Özel üretim olan bu ürünün teslim süresi 5 iş günüdür.

Tasarımcı Hakkında

Bir anne ile kızının mücevherlerle dolu hikayesi...
 
Geçtiğimiz yıllarda Kalamış'ta bir sanat atölyesi bulunan Güler Çelebi, Kapalıçarşı hocalarından aldığı kuyum tekniği eğitimi ile mücevher dünyasına adım attı. Kayıp mum tekniği konusunda da uzmanlaşan Çelebi, Milano'da mücevher tasarım eğitimini tamamlayan kızı Ebru Nur Çelebi ile beraber 2009 yılında Bonadea Tasarım projesini hayata geçirdi. İçlerindeki heyecan fil dişi firketeler, şampanya rengi pırlantalar, balıklı taşlar, rengarenk broşlar, dekoratif objeler ve yarı değerli taşlardan oluşan kolye, küpe ve yüzükler ortaya çıkardı. Lidyana'ya özel olarak hazırladıkları koleksiyonda ise eğlenceli ve zamansız tasarımlar yer alıyor.
 
En büyük gayeleri eserleriyle yaşanmışlık hissi uyandırabilmek olan Güler ve Ebru Nur Çelebi sizleri de duydukları bu heyecana ortak olmaya davet ediyorlar.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Bonadea Tasarım ürünü Daha fazla Bileklik ürünü