• Swarovski Vintage Küpe
  • Swarovski Vintage Küpe
  • Swarovski Vintage Küpe
Swarovski

Vintage Küpe

729.00 TL
VINTAGE:PE DROP PEAR VROS/ROS
Bu sezon, zarif pembe altın kaplama iğneli küpe çiftiyle en çok satan Vintage takı ailemize göz alıcı bir renk daha katıyoruz. Tasarımın geleneksel tırnak yerleştirme ve kadınsı pembe bir renk ile tamamlanan seçkin kristal damlaları, tüm kıyafetlere vintage ihtişamını katarken mükemmel bir hediye fikri sunuyor.ÜRÜN HAKKINDAMal no.: 5424361
Renk ailesi: Pembe
Boy: 1 3/8 inches
Boy: 3.5 cm
Malzeme: Pembe altın kaplama
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Swarovski ürünü Daha fazla Küpe ürünü