X
  • Swarovski SWAROVSKİ SWR 0202 71C KADIN GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ
  • Swarovski SWAROVSKİ SWR 0202 71C KADIN GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ
  • Swarovski SWAROVSKİ SWR 0202 71C KADIN GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ
Swarovski

SWAROVSKİ SWR 0202 71C KADIN GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

1,300.00 TL 773.99 TL (%40 indirim )
270.95 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 4 İŞ GÜNÜDÜR.
Swarovski Marka Güneş Gözlükleri 2 Yıl  Swarovski Türkiye Distribütörü güvencesi altındadır. Orijinal Kılfı, Silme Bezi ve Garanti sertifikaları ile birlikte gönderilecektir. Tüm ürünlerin fotoğrafları özel stüdyolarda çekilmiştir. %5 oranında renk sapması mümkündür.  

Bu ürün Lidyana adına Filiz Optik tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Swarovski tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Swarovski ürünü Daha fazla Güneş Gözlükleri ürünü