• Swarovski Swan Kolye
  • Swarovski Swan Kolye
  • Swarovski Swan Kolye
  • Swarovski Swan Kolye
Swarovski

Swan Kolye

479.00 TL
Bu ürünü kurye teslimatı ile aynı gün teslim alabilirsiniz.
SWAN:NECKLACE CRY/RHS
Bu zarif rodyum kaplama kolye ucu kuğunun zarafetini ve narinliğini yansıtıyor. Pavé yerleştirme berrak kristallerle zarifçe süslenen kolye ucu yumuşak ışıltılarıyla her tarz kıyafeti tamamlıyor. Bu kolye ucu bir zincir ile birlikte satışa sunuluyor.ÜRÜN HAKKINDAMal no.: 5007735
Renk ailesi: Beyaz
Boy: 15 3/4 inches
Kolye ucu: 5/8x5/8 inches
Boy: 40 cm
Kolye ucu: 1.5x1.5 cm
Malzeme: Rodyum kaplama
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Swarovski ürünü Daha fazla Kolye ürünü