• Swarovski Iconic Swan Küpe
  • Swarovski Iconic Swan Küpe
  • Swarovski Iconic Swan Küpe
  • Swarovski Iconic Swan Küpe
Swarovski

Iconic Swan Küpe

569.00 TL 455.20 TL (%20 indirim )
159.35 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
ICONIC SWAN:PE STUD MP CRYWHITE/RHS
Çağdaş bir yoruma ve çağdaş bir vurguya sahip bu ön ve arka iğneli küpe çifti ile tarzınıza tam puan alın. Bir yüzünde büyük ve beyaz bir Kristal İnciye yer veren tasarım, diğer yüzünde narin mikro Kristal İncilerle süslenen efsanevi kuğu motifimizle ve berrak pavé serileriyle tamamlandı. Zarif ve zamansız rodyum kaplamayla ışıldayın.ÜRÜN HAKKINDAMal no.: 5416591
Renk ailesi: Beyaz
Boy: 3/8 inches
Boy: 1 cm
Malzeme: Rodyum kaplama
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Swarovski ürünü Daha fazla Küpe ürünü