• Swarovski Bella Küpe
  • Swarovski Bella Küpe
  • Swarovski Bella Küpe
  • Swarovski Bella Küpe
Swarovski

Bella Küpe

479.00 TL
BELLA:PE CRY GSHA/GOS
Bu altın kaplama küpeler sıcak, bal rengi ışıltılar saçıyor. Cesur ve güzel, bezel yerleştirme Golden Shadow kristal ışıltılarıyla büyülüyor. Hiçbir zaman modası geçmeyecek altın ışıltılar saçan bu tasarımla zamansız bir zarafet yakalayın! Kristallerin çapı: 1.4 cm.ÜRÜN HAKKINDAMal no.: 901640
Renk ailesi: Kahverengi
Boy: 5/8 inches
Boy: 1.5 cm
Malzeme: Altın kaplama
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Swarovski ürünü Daha fazla Küpe ürünü