X
  • Superb Craftery Turks-Tablo
Superb Craftery

Turks-Tablo

145.00 TL 116.00 TL (%20 indirim )
40.61 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
Ürün Bilgisi:Eserin üzerine basıldığı kağıt tuval dokusu ve paspartu sayesinde derinlik hissi veren bir tablodur. Paspartulu resim boyutu 13x13’tür. Çerçeve ürüne dahildir. Fildişi tuval kağıda dijital baskı.

 Çerçeve:MDF, Lamine
Ön koruma:Polyesterin plastik

Bu ürün Lidyana adına Superb Craftery tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Superb Craftery tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Superb Craftery ürünü Daha fazla Resim & Tablo ürünü