X
  • Studio Fav Rise&Shine Ikili Şamdan
  • Studio Fav Rise&Shine Ikili Şamdan
Studio Fav

Rise&Shine Ikili Şamdan

400.00 TL
140.03 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
Rise&Shine pirinç ve mermeri yalin ama şık bir şekilde bir araya getiren ister mum, ister bitki ile yaratıcı şekillerde kullanabileceğiniz, farkli boyları ile mekana zenginlik katacak bir ürün
1 adet: 7x7x16 cm ve 1 adet: 8x8x22 cm şamdan içermektedir. Mumlar ürüne dahil değildir.
Tasarımcı : Duygu Karakaş
Materyal: Mermer Pirinç
Bakım: Ürünü yumuşak ve kuru bir bez ile temizleyiniz.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Studio Fav ürünü Daha fazla Mumluk & Şamdan ürünü