X
  • Studio Fav Halo Ikili Şamdan
  • Studio Fav Halo Ikili Şamdan
  • Studio Fav Halo Ikili Şamdan
  • Studio Fav Halo Ikili Şamdan
Studio Fav

Halo Ikili Şamdan

570.00 TL
199.54 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
Halo şamdan, pirinç ve mermerin mükemmel uyumunu sofistike bir şekilde yakalayan bir ürün. Halo şamdan yüksek kalitede el işçiliğiyle mermer ve pirinçten üretilmiştir ve ikili şekilde satılmaktadır.
Tasarımcı : Duygu Karakaş

Ürün Ebadı : 8x8x32 cm - 8x8x35 cm

Materyal: Mermer Pirinç

Bakım: Ürünü yumuşak ve kuru bir bez ile temizleyiniz.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Studio Fav ürünü Daha fazla Mumluk & Şamdan ürünü