KAPIDA ÖDEME

KAPIDA ÖDEME GİYİM

Artık Lidyana’da kapıda ödeme imkanı var. Alacağınız giyim ürünlerini kapıda ödeme seçeneğiyle teslim alabiliyorsunuz. Sizlerden gelen Lidyana’da kapıda ödeme var mı sorusuna cevap olarak bu hizmeti de sizlerin memnuniyeti için hayata geçirdik. Tüm müşterilerimiz; kadın, erkek ve çocuk giyim ürünlerine kapıda ödeme seçeneği ile sahip olabilecek. Tüm müşterilerimiz elbiselerini, eteklerini, ceketlerini, bluzlarını, pantolonlarını, takım elbiselerini, erkek ve çocuk kıyafetlerini kapıda nakit veya kapıda kredi kartı seçeneği ile alabilecek. Çok beğendiğiniz bir kıyafeti almak istiyorsunuz, Lidyana’nın eşsiz koleksiyonlarında kendinizi kaybettiniz ancak kredi kartı kullanmıyorsunuz, ne yapabilirsiniz? Havale/EFT seçeneğinin yanı sıra kapıda nakit ödeme ile de alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Gardırobunuzda o sevdiğiniz giysinin bulunmaması için hiçbir neden kalmasın diye çalışıyoruz. Siparişinizi Lidyana.com'dan verin, kapıda ödeyin. Kapıda ödeme yapan siteler arasında modanın öncüsü olarak sizleri mutlu etmeye devam edeceğiz.

Kapıda ödeme seçeneği için sepet üst limitiniz 2,500.00 TL’dir.

Kapıda ödeme seçeneği seçilemeyecek ürünler Kozmetik, Parfüm, Teknoloji (Cep Telefonu, Bilgisayar-Tablet, Mp3 Player ve Kulaklık-Hoparlör) kategorisindeki ürünler ve sipariş üzerine hazırlanan kişiye özel (kişiselleştirilmiş) ürünler.

Siparişiniz tamamlandıktan kısa bir süre sonra müşteri temsilcilerimiz sizlere ulaşarak onayınızı alacak ve siparişinizin size gönderilmesini sağlayacaktır.

Kapıda Ödeme seçeneği için sepet tutarınıza hizmet bedeli olarak 15.00 TL ilave edilir.

İade talebi durumunda ücret iadesi tarafınıza havale/eft ile sağlanacaktır.

Kapıda ödeme seçeneği ile yapılan ödemelerde iade ve iptal işlemleri için banka hesap bilgilerinin ibrazı zorunludur.

Kapıda ödeme seçeneğine ilişkin anlaşmalı firmamız Yurtiçi Kargo'dur. Yurtiçi Kargo haricinde hiçbir kargo yetkilisine fatura tutarı ile ilgili ödeme yapmayınız.

Yurtiçi Kargo yetkilisi, siparişi veren kişinin kimlik kartı ibrazını görmeden, ürünü hiçbir şekilde teslim etmeyecektir.

Ödeme yapmadan önce Yurtiçi Kargo yetkilisinden, kimlik ibrazı isteme hakkınız vardır.

Kapıda Ödeme seçeneği nakit ödeme veya kredi kartı ile yapılan ödemeler için geçerlidir.

Kapıda ödemede, kredi kartına taksit yapılmamaktadır.

ALIŞVERİŞE DEVAM ET