X
  • Spa Master	 Spa Master Keratin Line Isıya Karşı Koruyucu Termal Krem 200ml
Spa Master

Spa Master Keratin Line Isıya Karşı Koruyucu Termal Krem 200ml

140.00 TL 54.90 TL (%61 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
Keratin Saç Kremi Thermo-Care 200 ml. PROFESYONEL KERATİN BAKIM KERATERMİSİ İÇİN UYGUNDUR. Saçtaki herhangi bir bakım ürünü kalıntısını gidermek için önce saçınızı derinlemesine temizleyici bir şampuanla yıkayın. Daha sonra saçlar kurutulur ve keratin saç kremi Thermo-Care çok dikkatli bir şekilde uygulanır. Daha sonra, düzgünleştirici ürünün etkili olabilmesi için ince bir tarakla tel şerit taranır. Bir termal saç buharlayıcı veya benzer şekilde yumuşak bir kurutma yöntemi kullanın. 10 dakika 40-50̊ C'ye kadar ısıtın. Daha sonra keratin şampuanı ile yıkayın ve aynı ürün serisinden keratin saç kremi ile devam edin. Profesyonel kullanım için önerilir. * Saçınıza tel toka, saç tokası ve elastik bant takmamaya dikkat edin. * Bu düzleştirmeden sonra saçlar birkaç gün yıkanmamalıdır. * Keratin ile saç düzleştirme tüm saçlar için uygundur. Ancak tedaviden sonraki ilk birkaç gün ne renklendirme ne de beyazlatma yapılmamalıdır.

Bu ürün Lidyana adına Catwalk Cosmetic tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Spa Master tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Spa Master ürünü Daha fazla Saç Kremi ürünü