X
  • Spa Master	 Spa Master Argan Line 11 Bitkisel Yağın Karışımı Onarıcı Saç Vücut Yağı 135ml
Spa Master

Spa Master Argan Line 11 Bitkisel Yağın Karışımı Onarıcı Saç Vücut Yağı 135ml

140.00 TL 59.00 TL (%58 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
Saçı ve cildi derinlemesine canlandırmak, nemlendirmek, yumuşatmak ve beslemek için argan yağı ile diğer 11 yağın güçlü bir karışımı.
Çok kuru, yıpranmış ve gözenekli saçlar için tasarlanmıştır.
Argan, badem, jojoba, hint, deniz topalak, buğday tohumu, baobab, avokado, zeytin, keten tohumu ve safran yağlarından oluşan kompleks, saçın hasarı, yırtığı ve gözenekliliği ile başa çıkarak ona ipeksi bir parlaklık kazandırır ve istenileni verir esneklik.
Argan yağı, Hint yağı, Badem, Zeytin ve Jojoba Yağları - Avokado yağı, Keten tohumu yağı ve Deniz topalak yağı - Boabab yağı ve Buğday tohumu yağı - Lavanta yağı - Safran yağı - Vitamin kompleksi E + C + F Kullanmadan önce çalkalayınız.
Cilde veya saça uygulayın, eşit şekilde yayın ve emilmesini sağlayın. Kuru veya ıslak saçta kullanılabilir.

Bu ürün Lidyana adına Catwalk Cosmetic tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Spa Master tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Spa Master ürünü Daha fazla Saç Bakım Yağı ürünü