X
  • Soul2Seven Jewelry Wabi-Sabi Bileklik
Soul2Seven Jewelry

Wabi-Sabi Bileklik

165.00 TL
57.76 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
Gümüş Üzeri 14 Kaltın Kaplama
Bir Japon felsefesi olan wabi-sabi Klasik Batı felsefesinin aksine, hiçbir şeyin sürekli ve mükemmel olmadığını savunur. Doğallık, yaşanmışlık, deneyim, duygusal olgunluğun yaşamımızdaki önemine işaret eder.Kusursuzluğu kabul etmek, daha derin bir güzelliğe ve gerçekçiliğe kapı açmaktadır. Şimdiyi kabul etmek bazen çok zor bile olsa yaşamımızdaki zorluklara rağmen keyif almayı başarabilmektir.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Soul2Seven Jewelry ürünü Daha fazla Bileklik ürünü